Az oktatói tevékenység online kiértékelése, 2019–2020-as egyetemi tanév, II. félév

A hallgatók  értékelhetik a tanárok oktatási tevékenységét a következő periódusokban:

Nappali képzés:

–    Nem végzős évfolyamok: 2020. május 11 – 31 között
–    Végzős évfolyamok: 2020. április 27 – május 17 között

Távoktatás:

–     Nem végzős évfolyamok: 2020. május 25 – június 7 között
–    Végzős évfolyamok: 2020. május 11 – május 24 között

A Babeş–Bolyai Tudományegyetemen az előadások és szemináriumok kiértékelése kizárólag online történik, a tanulmányi helyzet követésére szolgáló Academic lnfo alkalmazás segítségével. A hallgatóknak névtelenül kell kitölteniük a kérdőíveket.
A Pszichológia és Neveléstudományok Kar oktatóinak pedagógiai tevékenységét, jövőbeni munkáját nagymértékben segíti, ha a hallgatók részéről konkrét visszajelzések érkeznek az előadásokra és szemináriumokra vonatkozóan. Ezért felkérjük a Kar hallgatóit, hogy az Academic Info alkalmazás segítségével válaszoljanak a II. félévi előadásokra és szemináriumokra vonatkozó kérdésekre.

Amennyiben az oldal nyelvét magyarra állítják, a kérdőívek is magyar nyelven fognak megjelenni.