Student Learning Hub Program – 1. évesek számára (StudHub BBTE)

Ingyenesen részt vehetsz műhelytevékenységeken és programokban. A cél, hogy azokat a képességeidet fejleszd, amelyek kulcsfontosságúak a szakmai sikerhez. A projekt keretében 2 típusú workshop ismétlődik rendszeresen. A program teljesítéséhez mindkettőn részt kell venni.

Műhelymunkák:

• Tanulmányi célok kitűzése (avagy hogyan ne sokkoljon az egyetem) – Tréner: Bányai Blanka
  • Stresszkezelés szesszióban – Tréner: Homa Ildikó

A műhelyeken kívül részt vehetsz egy egyéni pályaorientációs beszélgetésen, ahol személyreszabottan a te céljaidat, terveidet beszéljük meg és segítséget kaphatsz a szakmai döntések meghozatalában.

Azok a hallgatók, akik a félév során legalább 3 workshop-on részt vettek, részvételi diplomában részesülnek.

A projektben olyan extrakurrikuláris tevékenységek is lesznek, amely által megismerheted a saját vagy más karon tanuló diáktársaidat. Részt vehetsz kirándulásokon, játékesteken, filmvetítésen és beszélgetéseken is.

Regisztáció itt.

Részletes információ a StudHub oldalon.