Nyílt nap

KEDVES KÖZÉPISKOLÁS DIÁKOK!

A BBTE MAROSVÁSÁRHELYI TAGOZATA nyílt napot szervez 2019. május 8-án, szerdán, középiskolás diákok számára. Rendezvényünk célja, hogy a  BBTE oktatóival és az egyetemista diákokkal való személyes beszélgetésekből betekintést nyerjenek a tagozatunkon folyó közös munkába, illetve a felvételivel kapcsolatos kérdéseikre is választ kapjanak.

A nyílt napra előzetesen nem kell jelentkezni, május 8-án, 15-18 óra között mindenkit szeretettel várunk, aki intézményünkben szeretné folytatni tanulmányait, de várjuk azokat is, akik még nem döntöttek, reméljük, hogy segíteni tudunk a választásban.

Címünk: Mihai Eminescu Főgimnázium, Marosvásárhely, Alexandru Papiu Ilarian u., 37.

Részletes program:

15.00-15.30 óra: Tájékoztatás a BBTE Pszichológia és Neveléstudományok Karának marosvásárhelyi tagozatán folyó képzési lehetőségekről.

15.30-16.30 óra: Hallgatók bemutatói,  ismertető a diákszervezet munkájáról, beszélgetés az egyetem tanáraival.

16.30-18.00 óra: Óralátogatási lehetőség. Drámapedagógia szeminárium dr. Lazsádi Csillával.

Rendezvényünkre minden érdeklődőt szeretettel várunk!

iskolab