A tanulmányi szerződés

A teljes képzés tanulmányi szerződését most töltöd ki, ezért figyelj oda egy-két részletre!

A tanulmányi szerződés a felvételi platformról tölthető le, de itt is megtalálható. Egyszer kell kitöltened, a képzés elején, utána már nem kell foglalkoznod vele.

Figyelj arra, hogy a személyes adataid helyesek legyenek benne, románul beírva, ahogy a hivatalos irataidban is szerepelnek. Ugyanez igaz a képzéssel kapcsolatos adatokra is: a kar, szak stb. nevét románul kell beírni. Ha nem vagy benne biztos, nézd meg a karod honlapján.

Itt van lehetőséged azt is bejelölni, milyen nyelven szeretnéd végezni a tanárképzést. Ha románul vagy idegen nyelven tanulsz az egyetemi szakodon, a tanárképzésben akkor is tanulhatsz magyarul, ezt meg kell jelölnöd a “limba de studiu la DPPD” résznél.

Itt találsz egy mintát a tanulmányi szerződés kitöltéséhez.