Nyílt nap

KEDVES KÖZÉPISKOLÁS DIÁKOK!

A BBTE MAROSVÁSÁRHELYI TAGOZATA nyílt napot szervez 2024. május 7-én, 16 órától középiskolás diákok számára. Rendezvényünk célja, hogy a  BBTE oktatóival és az egyetemista diákokkal való személyes beszélgetésekből betekintést nyerjenek a tagozatunkon folyó közös munkába, illetve a felvételivel kapcsolatos kérdéseikre is választ kapjanak.

A nyílt napra előzetesen is lehet jelentkezni a regisztrációs lap kitöltésével: regisztrációs űrlap

Mindenkit szeretettel várunk, aki intézményünkben szeretné folytatni tanulmányait, de várjuk azokat is, akik még nem döntöttek, reméljük, hogy segíteni tudunk a választásban.

Címünk: Mihai Eminescu Főgimnázium, Marosvásárhely, Alexandru Papiu Ilarian u., 37.

Az esemény Facebook-oldala: Babeș-Bolyai Tudományegyetem, marosvásárhelyi tagozat

iskolab