A 2022–2023-as egyetemi tanévre szóló tanulmányi szerződések kitöltése

Az I. éves hallgatók 2022. szeptember 26. és szeptember 30. között töltik ki a 2022–2023-as egyetemi tanévre szóló tanulmányi szerződéseket az Academic Info felületen. A felsőbb évfolyamok hallgatói 2022. szeptember 30-ig egészíthetik ki vagy módosíthatják tanulmányi szerződéseiket.

Minden hallgató fel kell töltse az aláírt tanulmányi szerződést az Academic Info felületre.

A kinyomtatott és aláírt tanulmányi szerződések leadása az alábbiak szerint történik:

• Az I. éves hallgatók 2022. október 3-án adhatják le tanulmányi szerződésüket, a tanévnyitó végén.
    AcademicInfo-fiók visszaállítása I. évesek számára
  • A II. és III. éves alapképzéses, valamint az I. és II. éves magiszteri hallgatók 2022. október 3. és 15. között (09:00–12:00 óra) adhatják le a kinyomtatott és aláírt tanulmányi szerződésüket a titkárságon, a csoportfelelős hallgatók közvetítésével. A szerződésekkel együtt leadhatják a diákigazolványokat is a pecsételésre.